Peter Dahl färglitografi
2019-10-11
688208
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (1934-2019): Figurkompistion, signerad och daterad -81, PT, färglitografi, bladmått ca 67x54 cm, oramad