Arkivskåp
2019-10-10
688170
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ARKIVSKÅP, ca 1930-tal, ek, 11 lådor, metallbeslag, höjd ca 130, 63x51
Bruksslitage, smärre avslag samt repor, slitage på skivan