Modell oljemålning
2019-11-24
688158
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Modell, olja på duk, ca 98x69 cm
PROVENIENS: Stopalo
Lagning, dukskada