Golvlampa Anders Pehrson
2019-10-24
688154
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
ANDERS PEHRSON, "Tuben", golvlampa, Ateljé Lyktan Åhus, 1960/70-tal, vit plast, höjd ca 120 cm
slitage, plast något gulnad