Salgbord
2019-10-12
688093
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SLAGBORD, troligen England, 1800-tal, massiv mahogny, 72, 86x39, vardera slag ca 45 cm
Slitage och skador