Oidentifierad konstnär Ryssviken, Waldemarsudde
2019-10-28
688088
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Ryssviken, Waldemarsudde i bakgrunden, otydligt signerad, olja på duk fäst på pannå, 15,5x24,5 cm
Svensk privatsamling