Oscar Reuterswärd litografi
2019-10-16
688086
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, numrerad EA 124/200, bildmått ca 55,5x35 cm.
Proveniens: Edsvikens Konsthall.