Blyertsteckning Fingal
2019-10-12
688075
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): "Fingal", signerad Wilhelmina Sehmann, blyerts/kolteckning, ca 59x45 cm
Gulnad, smärre fläckar