Lampkupor 1900-tal
2019-10-26
687976
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LAMPKUPOR, 2 lådor, 1900-tal, ej genomgångna, visas på begäran
PROVENIENS: Stopalo
Smärre nagg