Beslag 18/1900-tal
2019-10-26
687972
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BESLAG, 2 lådor, 18/1900-tal, större antal, delvis brons, ej genomgångna, visas på begäran
PROVENIENS: Stopalo
Smärre skador