Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-10-09
687736
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets början, slott, olja på duk, ca 27x41 cm