Lennart Rodhe färglitografi
2019-10-09
687710
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rohde 1972, monogramsignerad i plåten, 242/360, färglitografi, bladmått ca 45x54 cm