Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
AMPLAR, 2 st, snarlika, empirestil, för 6 ljus vardera, mässing, delvis bemålade, diameter 60 cm
PROVENIENS: Stopalo
Smärre skador
687659
2019-11-24