Roland Svensson
2019-10-12
687638
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarhav", signerad roland S. 127/350, färglitografi, bildmått ca 31x26 cm,