Klubbat för:
1 900 SEK
2 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, Karl-Johan, fanerade i mahogny, stoppade sitsar klädda i randig floralt mönstrad textil, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage, 1 stol något ranglig,
687582
2019-10-09