Fredrik Sondell
2019-10-13
687530
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
FREDRIK SONDELL (Samtida), olja på duk, landskap, 120 x 80 cm.
Proveniens: Edsvikens Konsthall.