Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JAN STENVINKEL (1933-1989): "Danilo I", signerad Stenwinkel, numrerad 26/125, färglitografi, bladmått ca 80x57 cm
Ej examinerad ur ramen
687520
2019-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här