Bricka tidigt 1900
Closed
2019-11-24
687471
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
BRICKA, tidigt 1900, förnicklad metall, glaserat flintgods, dekor av landskap med blommande träd och tulpaner, längd ca 56 cm
PROVENIENS: Stopalo
Lagning