Takarmatur 1930/40-tal
2019-11-24
687411
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, 1930/40-tal, delvis mässing, kupan i frostat bärnstensfärgat glas, höjd ca 63, diameter 51 cm
PROVENIENS: Stopalo