Rölakan design Ingegerd Silow
2019-10-09
687402
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
INGEGERD SILOW (1916-2005), rölakan, stiliserat mönster på blå samt beige botten, blå inramning, monogramsignerad IS, storlek ca 200 x 138 cm
Smärre slitage, slitage på fransar, smuts