Roland Svensson
2019-10-13
687382
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Söndag på isen, Möja", signerad roland S, 82/360, färglitografi, bildmått ca 43x58 cm