Lykta Österrike
2019-11-24
687360
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LYKTA, 1900-tal, Österrike, transparent glas, metallfattning, märkt Dietmar Wien, höjd ca 50 cm
PROVENIENS: Stopalo