Cèline skor Pret-â-porter

Cèline skor Pret-â-porter
Cèline skor Pret-â-porter
Cèline skor Pret-â-porter
Cèline skor Pret-â-porter
Cèline skor Pret-â-porter
Cèline skor Pret-â-porter
Cèline skor Pret-â-porter
Cèline skor Pret-â-porter
Cèline skor Pret-â-porter
Cèline skor Pret-â-porter

Klubbat för:

350 SEK

800 SEK

CÈLINE, skor, 1970-tal, sandaler i brunt skinn, klackhöjd ca 8 cm, storl ca 38

Ingår i temaauktionen Pret-â-porter Europeisk mode från 6 decennium 1960-2010

Patina / bruksslitage

687311

2019-11-20