Peter Dahl litografi
2019-10-08
687299
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (1934-2019). Kroginteriör, signerad samt numrerad 12/375, ca 30x41 cm