Lennart Larsson Långholmen
2019-10-28
687234
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART LARSSON (1922-2007): Motiv från Långholmen, signerad L Larsson, olja på pannå, 46x55 cm
Svensk privatsamling