Roland Svensson
2019-10-09
687175
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skägård i vinterskrud, signerad roland S, 155/310, färglitografi, bildmått ca 30x22 cm