Taklampa jugend
2019-10-08
687165
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets början, jugend, stomme i järnsmide, matterad glasskål samt 4 st kupor, diameter ca 65, höjd ca 80 cm
Bruksslitage, repor och märken, nagg i kanterna, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen