Racoff oljemålning
2019-10-08
687162
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Marint motiv, signerad och daterad ST Racoff, olja på pannå, 26x34 cm
Färgbortfall