Reinhold Ljunggren färglitografi
2019-10-08
687123
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Blidösund, signerad R. Ljunggren, 83/310, färglitografi, ca 33x42 cm
Ej examinerad ur ram