Karl Axel Pehrson färglitografi
2019-10-08
687075
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad K. A. Pehrson 78, 24/25, färglitografi, bildmått ca 54x67 cm