Mårten Andersson färglitografi
2019-10-08
687073
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): Himlafärd, signerad och numrerad Mårten A 137/360, färglitografi, ca 59x59 cm