Bordslampa
2019-10-12
687016
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, sk bouilottelampa, 1900-talets andra hälft, mässing och gulmetall, pappskärm, längd 30 cm, höjd 53 cm
Slitage, ej funktionstestad