Klubbat för:
950 SEK
1 500 SEK
PIERRE FORSELL, "Reflex", vägglampetter, 1 par, mässing, Skultuna, 1900-talets andra hälft, höjd ca 38 cm
Repor, en ljuspipa något lös
686925
2019-10-09