Semiantik Lori ca 215x120
2019-10-08
686893
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, Lori, ca 215x120 cm
Proveniens: Peter Willborg
Jämnt slitage