Skrivbordsset Emil Olsson
Klubbat för:
950 SEK
1 000 SEK
EMIL OLSSON, skrivbordsset, 3 dlr, Eskilstuna, stål med blånerad dekor, bestående av linjal, brevkniv, sax, saxen märkt EJ Eskilstuna, med motiv av bl a riksvapnet och dalamotiv, i originaletui, saxens längd 30 cm
PROVENIENS: Stopalo
Smärre slitage
686869
2019-11-24