Fat 1800-tal
2019-11-24
686861
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, 1800-tal, klarglas, höjd ca 20, diameter 37 cm
PROVENIENS: Stopalo