Oscar Reutersvärd färglitografi
2019-10-13
686784
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, signerad Oscar Reutersvärd och épreuve d´artiste, färglitografi ca 46 x 32 cm