Bord Kina
2019-11-24
686750
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORD, med låda, Kina, omkring 1900, bemålat, delvis bronserat, rikt skuren dekor, höjd ca 115, 42x43 cm
PROVENIENS: Stopalo
Smärre skador o ytslitage