Kandelabrar 1 par i silver
2019-10-07
686742
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, silver, 1900-tal, importstämplar, för 3 ljus vardera, rokokostil, fyllda, höjd 21 cm