Klubbat för:
Osåld
2 000 SEK
PÄLS, mink, 1900-talets första hälft, swaggermodell, stl. 38-40, Finland, etikettmärkt Turkis Makasiini, längd ca 123 cm
Åldersrelaterat slitage
686695
2019-10-07