Ljuskrona rokokostil
Avslutad
2019-10-07
686684
| Klubbat belopp | 550 SEK |
|---|---|
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, rokokostil, 5-armad stomme i mässing, med 7 elektrifierade ljuspunkter, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 74 cm, diameter ca 47 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen