Alexandre Fassianos Färglitografi
2019-10-09
686683
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): par i rosa, signerat A. Fassianos, ea-upplaga, numrerad 10/10, dagmått ca 66x51 cm