Halslås
2019-10-08
686644
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HALSLÅS, silver, 1800-tal, stämplat NP, filigrandekor, med ärtlänk, längd ca 35 cm