Pristallrikar silver
2019-10-07
686556
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PRISTALLRIKAR, 4 st, silver, samtliga daterade 1928, otydliga tillverkarstämplar, samtliga med emaljerat märke med korslagda gevär, samtliga med gravyr "II:a pris - 7/5/1933", diameter ca 10 cm
1 av tallrikarna med beläggningar