Brudslöja

Brudslöja
Brudslöja
Brudslöja
Brudslöja
Brudslöja
Brudslöja
Brudslöja
Brudslöja
Brudslöja
Brudslöja

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRUDSLÖJA, tidigt 1900-tal, handbroderad, mönster i form av blommor och blad, ca 280 cm

Åldersrelaterad slitage, ej examinerad för hål vid inskrivning

686480

2019-10-08