Matta röllakan
2019-10-07
686418
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
MATTA, röllakan, signerad GK, ca 305x200 cm
Slitage, skadad samt förstärkt langetering, fläckar