Glasservis Karlberg design Elis Bergh
Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
ELIS BERGH, "Karlberg", glasservis, 48 dlr, bestående av 2 rödvinsglas (22505), 11 vitvinsglas (22507), 14 selterglas, 10 starkvinsglas, 7 snapsglas, 4 sherryglas, höjd 8-13,5 cm, 2 vinglas signerade Kosta Boda E Bergh
Små fotringsnagg kan finnas
686412
2019-10-07