Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
ANKARSRUM BARNSPIS, 1900-talets början, gjutjärn, vedeldad, lösa spisringar, reliefdekor, höjd ca 22, 33x20 cm
PROVENIENS: Stopalo
686409
2019-11-24