Roland Svensson Långvik
2019-10-12
686389
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003), Långvik, signerad roland S,103/110, färglitografi, bildmått ca 22x42 cm
Gulnader