Henri Matisse efter färglitografi
2019-10-07
686264
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HENRI MATISSE, efter, "Souvenir d´oceanié", signerad och daterad i trycket Matisse 53, Verve 35-36, 1958, färglitografi, ca 24x24 cm